Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce a obsazení Sokolovny 2019

8. 12. 2018

Akce 2019

5. ledna (sobota)……………..Novoroční koncert (Alma mater, Hanousková)

12. ledna (sobota od 14.00)……. T.J. Sokol Záblatí„B“ – SK Slavia Orlová “C”

12. ledna (sobota od 17.00)……  T.J. Sokol Záblatí„A“ – TTC Siko Orlová “E”

19. ledna (sobota)………………………………….soukromá akce Petr Drobek

23. ledna (středa 16.00)……....T.J. Sokol Záblatí “C” – Slavoj Český Těšín “D”

25. ledna (pátek od 16.00)……...T.J. Sokol Záblatí “C” – TTC Siko Orlová “G”

26. ledna (sobota)…………....MŠ Na Pískách – maškarní karneval (p. Šímová)

2. února (sobota)…………………………...soukromá akce v sále (Roman Pak)

16. února (sobota)……………………………Sportovní ples FK Slovan Záblatí

19. února (úterý)…………………………Maškarní karneval MŠ Rafinérský les

23. února (sobota od 14.00)……  T.J. Sokol Záblatí„B“ – TTC Siko Orlová “F”

23. února (sobota od 17.00).. T.J. Sokol Záblatí„A“ – VSK VŠB TU Ostrava “A

24. února (neděle od 10.00).. T.J. Sokol Záblatí„A“ – SK Ostrava Svinov “B”

24. února (neděle od 14.00)……. T.J. Sok. „B“ – T3 Table Tennis Těrlicko „A“

1. března (pátek)……….soukromá akce (Pavla Skokanová)

2. března (sobota)……….soukromá akce (Pavla Skokanová)

6. března (středa od 16.00)…T.J. Sokol Záblatí “C” – KLUBsten Karviná “C”

8. března (pátek od 16.00)… T.J. Sokol Záblatí “C” – KLUBsten Karviná “D”

9. března (sobota)…………..Sokolské Šibřinky

15. března (pátek) ………….Maškarní karneval MŠ Tovární (p. Kohutiaková)

19. března (úterý)………….Maškarní karneval ZŠ Skřečoň (p. Wybraniecová)

23. března (sobota)…………Spolek Mládež (akce Zpátky do školy 3)

23. března (sobota od 17.00)..  T.J. Sok.  Záblatí„A“ – TJ Frenštát p. Radhoš.“B”

24. března (neděle od 10.00)T.J. Sokol Záblatí„A“ – SKST Baník Havířov “E”

29. března (pátek)……..MŠ Skřečoň – maškarní ples (p. Piechová)

30. března (sobota)……………………….….soukromá akce (Radim Holý)

13. dubna (sobota)……………………….……..soukromá akce (Jan Sikora)

30. dubna (úterý)…………………………….…Pálení čarodějnic 

10. května (pátek)…………….…..akce MěÚ na venkovním hřišti (Ilyková)

25. května (sobota)………………………..soukromá akce (Jana Zapalačová)

8. června (sobota)…………………………..soukromá akce (p. Lusniaková)

13. červenec (sobota)……………..…..soukromá akce (Lenka Klímová)

23. listopadu (sobota)…………..….….Řecká zábava (Michal Sdukos)

Akce 2020

17. ledna 2020 (pátek)……ples SRPDŠ ZŠ Masarykova (p. Kaleta)

7. března 2020 (sobota)……Šibřinky

13. června 2020………….soukromá akce (p. Jarošková)

Zapsala: Pavla Skokanová  22. 2.  2019