Členské příspěvky pro rok 2015

15. 1. 2015

! POZOR !

Změna ve výši členských spolkových příspěvků SOKOLA

Dle pokynů Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (které stanovilo minimální hodnotu členské známky 500 Kč) zvyšuje Česká obec sokolská výši členských známek pro dospělé.

Členská známka pro rok 2015:

100 Kč - děti do 18 let a senioři nad 65 let

500 Kč – dospělí (od 19 do 64 let)

Členský příspěvek zaplaťte hotově (výběr zajišťují sestry Liba Dudová a Blanka Freitagová)

nebo bezhotovostně na účet T.J. Sokol Záblatí 1724562329/0800

Zaplaťte nejpozději do konce března 2015 !!!!!!!!!

Peníze za známky budou použity dl rozhodnutí České obce sokolské  takto:
10% - na ústředí, 15% - na župu, 75% - pro T. J.

Členský průkaz slouží členům Sokola k prokázání příslušnosti k této organizaci. Jednou z povinností člena je jeho každoroční prodloužení formou členské známky. S platným členským průkazem získáváte mimo jiné také pojištění proti úrazu a pojištění odpovědnosti za škodu.

Sokolové mohou také využít výhodného ubytování v centru Prahy. Sokolský HOSTEL nabízí atraktivní polohu i cenu. Pro sokoly platí zlevněná cena lůžka na velkých pokojích za 225 Kč na osobu a noc. http://www.hostelsokol.cz/

Pokud se rozhodnete vystoupit ze Sokola, informujte nás obratem (stačí zprávička e mailem).

Dne 5. ledna 2015, výbor T.J. Sokol Záblatí