Cvičení pro děti

Náplň sportovních aktivit je pestrá od  cvičení při hudbě, zdravotní cvičení, cvičení na nářadí, míčové hry, pohybové a závodivé hry, cvičení s náčiním, a to vše  zejména zábavnou a soutěživou formou.  V sokolovně sportují děti z oddílu sokolské všestrannosti pod vedením Terezy Workové, ale také děti SDH Záblatí a FK Slovanu Záblatí v rámci tréninků a sportovní přípravy. Oddíl sokolské všestrannosti je nejstarším oddílem jednoty od jejího vzniku. Snaží se každému svému cvičenci dát krásné tělo a krásnou duši podle svého hesla „V zdravém těle zdravý duch“. Snaží se vést své členy lásce k vlasti, svobodě, bratrství, svornosti, mravnosti a kázni. Jsou to zásady slušného člověka, je to mravní kodex starý tak, jak lidstvo samo.

Příspěvky

Výroba adventních kalendářů

5. 12. 2022

Oddíl všestrannosti - výroba adventních kalendářů (30. listopadu 2022), foto: Tereza  Worková