Fotbalový turnaj O pohár Sokola podruhé v Bohumíně

15. 9. 2015

Turnaj odstartuje v sobotu 19. září v 10 hodin. Zahájení předchází prezentace a slavnostní nástup. „Jde o tradiční turnaj v malé kopané pro zájemce z celého kraje. Již podruhé se tato velká sokolská akce uskuteční v Bohumíně, a to díky nové sportovní hale a jejímu zázemí s umělou trávou,“ uvedl ředitel turnaje David Jochym ze Sokolské župy Beskydské Jana Čapka a TJ Sokol Záblatí.

Na turnaji se představí 8 družstev. Ve sportovní hale budou usilovat o pohár a další ceny hráči TJ Sokol Bohumín, TJ Sokol Záblatí, TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm, TJ Sokol Karviná, FK Janes Rychvald, FK Pegasus Ostrava, Inter Ostrava.

Partnery akce jsou město Bohumín, Bospor Bohumín, Silvini, Ramissio, Admar-stavby, Jomakov-stav, Meccano, Goriziana café, Solná jeskyně Bohumín, Lékárna u Anděla strážce Bohumín, TV Marko, Jopress.

Lukáš Kania

plakát