Komise sportu v Záblatí zahájila putování po sportovištích

18. 3. 2019

Komise, složená v novém volebním období z mnoha nových tváří, si dala za cíl zmapovat stav podmínek sportování, posoudit strategické záměry a plány bohumínských sportovních spolků. Začala v Záblatí, kde působí spolek TJ Sokol Záblatí.

„Členové komise sportu si prošli interiér sokolovny a zejména venkovní areál za ní. Nachází se tam dva objekty v havarijním stavu, konkrétně nefunkční budova venkovních WC a bouda, která slouží k uskladnění zahradního nábytku a stánkovému prodeji. Komise doporučila realizovat demolici obou objektů, která si vyžádá náklady téměř 200 tisíc korun,“ uvedla Pavla Skokanová, vedoucí odboru školství, kultury a sportu bohumínské radnice.

Na svém jednání členové také podpořili svým stanoviskem řadu žádostí o dotace sportovním spolkům, o kterých budou jednat zastupitelé na svém dubnovém zasedání.

(rzp)