Prázdninový kolotoč K3 Bohumín

22. 7. 2016

Sokolovna v Záblatí 19. července 2016 dopoledne ožila dětským smíchem. Sokolky a hasiči si pro děti prázdninového kolotoče a pro děti ze Záblatí připravili soutěžní program a ukázku hasičských aut. Do Záblatí někteří dorazili na kole, doprovázení městskou policií a ostatní přišli pěšky. Děti hrály fotbal, malovaly křídami své mimoně, v družstvech závodily na čas, nafukovaly balónky, střílely z vodního děla, zdolávaly opičí dráhu, brodily se hustou pěnou, střílely ze vzduchovky a proběhla ukázka hasičské techniky. Pro všechny účastníky bylo zajištěno malé občerstvení.

Pořadatelé akce

Dovětek Pavly Skokanové:

Děti si zasoutěžily a zatančily a zakreslily s Terezkou Sochovou, zahrály si fotbal s Lukášem Koščem,  zacvičily Tyršovy disciplíny a vyzkoušely stolní tenis s Davidem Jochymem a zařádily si s  místními hasiči. Všem děkuji! Byla to tradiční souhra záblatských spolků. Mezi děti zavítali i maloušci z místní mateřské školy pod vedením Moniky Macurové. Bohumíňáci dojeli v peletonu pod vedením Rosti Šafraty a Městské policie. Účast byla hojná a počasí nám přálo.

Ve fotogalerie najdete fotky autorů z K3 Bohumín Andrey Ilykové a Jana Fedorowicze.

Náhledy fotografií ze složky 2016-07-19 Prázdninový kolotoč