Stolní tenisté ze Záblatí vedou tabulku regionálního přeboru

7. 12. 2014

Proti Sokolu Záblatí se v klíčovém utkání postavil velmi silný soupeř. Hráči A týmu CSVČ Havířov totiž podobně jako Záblatí prochází letošním ročníkem bez porážky, Záblatští však měli lepší skóre. Domácí nakonec přemohli CSVČ Havířov A s náskokem 11:7.

Áčko Havířova bylo opravdu velmi těžkým soupeřem a hodně nás potrápilo, přece jen v něm hrají divizní, krajští i ligoví hráči. Přezimovat na 1. místě tabulky bylo naše tajné přání a udělali jsme pro to maximum. Završení podzimu je pro nás o to příjemnější, že jsme si hned na druhý den poradili s SK Slávií Orlová C 18:0 a upevnili si pozici lídra,“ říká předseda oddílu stolního tenisu TJ Sokol Záblatí David Jochym.

Nejvíce se dařilo nové posile domácího družstva. Mladý talent Ondřej Bolcarovič uhrál s Havířovem 4,5 bodu, tedy vyhrál všechny čtyři zápasy ve dvouhře i zápas čtyřhry. Josef Chlapek se postaral o 3,5 bodu, David Jochym o 2 body a Petr Jochym o 1 bod.

Lukáš Kania