Turisté Sokolské župy Beskydské Jana Čapka pozdravili 96.výročí vzniku republiky

1. 11. 2014

U památníku zbudovaného Klubem českých turistů v roce 1928 k 10. výročí republiky se sešlo v úterý 28. října 2014 na padesát členů tělocvičných jednot Sokol z Českého Těšína, Bohumína, Záblatí, Karviné a Havířova. Účastníky výstupu přivítal za pořádající jednotu starosta Sokola Český Těšín br. Petr Chalupa a za Sokolskou župu Beskydskou J.Čapka přítomné pozdravil jednatel župy br. Jiří Němec.

Česká hymna a česká i sokolská vlajka byly důstojným zarámováním turistického výstupu a pozdravem republice v den jejího svátku.

Výšlapu na vrchol Goduly za jednotu Sokol Záblatí se zúčastnili David Jochym, Gunter Polke, Jarmila Polkeová, Ludmila Pálková, Marie Prachařová, Božka Langerová, Věra Řezáková a Iva Dudziková.

David Jochym

Náhledy fotografií ze složky 2014-10-28 Godula