V pátek 26. července 2013 dorazil ,,KOLOTOČ“ do Záblatí.

29. 7. 2013

V pátek 26. července 2013 dorazil ,,KOLOTOČ“ do Záblatí.

O zábavu dětí se postaraly organizace T.J. Sokol Záblatí, FK Záblatí a SK Šafrata. Kvůli repasi hasičské techniky se letos do akce nezapojil Sbor dobrovolných hasičů.

A co organizátoři pro děti připravili?

Děvčata cvičila ZUMBU s Monikou Macurovou, hoši si zahráli fotbálek s Lukášem Hájkem, menší i větší děti se zapojily do výtvarné soutěže pod vedením Jany Šnyrchové a příznivci stolního tenisu si změřili své sportovní dovednosti v tělocvičně sokolovny pod dohledem Jirky Špaka. Peleton cyklistů z Bohumína vedl Rostislav Šafrata.

,Kolotočáři“ obdrželi občerstvení i pěkné ceny za své výkony.

Akce se vydařila a zúčastnila se jí téměř čtyřicítka malých i větších sportovců včetně dětí z mateřské školy Na Pískách, která má v tomto červencovém týdnu prázdninový provoz.

Areály Sokolu a Slovanu ožily hudbou a dětským smíchem a kolotočáři nám zanechali krásné obrázky na asfaltové ploše.

V Záblatí se jim líbilo a příští rok zase rádi přijedou.

Za záblatské pořadatelé akce

Pavla Skokanová