Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce a obsazení Sokolovny 2018

29. 12. 2017

Akce v sokolovně 2018

12. ledna (pátek)……Andrea Masláková (soukromá akce v tělocvičně od 20.00 hodin)

13. ledna (sobota od 14.00)...domácí zápas „B“ x TJ Sokol Chotěbu A

13. ledna (sobota)……Sportovní odpoledne pro děti v tělocvičně(Snapková)

14. ledna (neděle od 14.00)...domácí zápas „B“ x Slovan Karviná, Darkov  A

19. ledna (pátek)………………bar v suterénu (T. Sochová)

27. ledna (sobota)………………Maškarní karneval MŠ Na Pískách

10. února (sobota)……………..domácí zápas „A“ x KLUBsten Karviná A*

10. února (sobota)…………….Valentýnská akce v sále (Martin Kern)

17. února (sobota)……………….Sportovní ples FK Slovan

21. února (středa od 16.00)…domácí zápas ,,C“ x KLUBsten Karviná C

23. února (pátek  od 16.00)… domácí zápas ,,C“ x KLUBsten Karviná D

24. února (sobota, od 17.00)...domácí zápas „A“ x TTC Hať A

25. února (neděle od 10.00)….domácí zápas „A“ x VSK VŠB-TU Ostrava A

3. března (sobota)………………Šibřinky

7. března (středa od 16.00)…….domácí zápas ,,C“ x TJ. Sokol Chotěbuz C

7. – 20. března……………..….mobilní sběrný dvůr na hřišti za sokolovnou

9. března (pátek  od 16.00)…… domácí zápas ,,C“ x SK Slávia Orlová C

10. března (sobota  od 14.00)….domácí zápas „B“ x Slavoj Český Těšín B

11. března (neděle od 14.00)…..domácí zápas „B“ x KLUBsten Karviná B

20. března (úterý) …………..Maškarní karneval (ZŠ Skřečoň)

24. března (sobota  od 17.00)…domácí zápas „A“ x TJ Odry B

25. března (neděle od 10.00)….domácí zápas „A“ x TJ Sokol Kateřinky B

5. dubna (čtvrtek)……………..Maškarní karneval MŠ Skřečoň

14. dubna (sobota)………….soukromá akce v sále (p.Sirotiar)

30. dubna (pondělí)……………..Pálení čarodějnic

12. května (sobota)……………country akce (K3 Bohumín)

26. května (sobota)…………….soukromá akce v sále (p. Jarmila Večeřová)

2. června (sobota)…………….soukromá akce (Jochym D.)

9. června (sobota)……………..soukromá akce (Svrčinová Z.)

22. a 23. června (pátek + sobota)….SDH Záblatí oslavy 125 let

11. července (středa)…………..Prázdninový kolotoč

11. - 20. července ……………. mobilní sběrný dvůr na hřišti za sokolovnou 

1. – 9. srpna ……řezbářský plenér (vytváření dřevěných prvků do parčíku)

4. srpna (sobota)…………….. Srpnová noc (FK Slovan Záblatí)

10. srpna (pátek)………….Silesian Power 3 (open air DJ akce – J. Kuldánek)

29. srpna (středa) …..schůzka MěÚ – kanalizace ( cca 15.00-17.00 hodin)

8. září (sobota)……………..soukromá akce v sále (p. Martina Prokopovská)

22. září (sobota)……………soukromá akce v sále (p. Tomáš Kovařík) 

29. září (sobota od 17.00) ………T.J. Sokol Záblatí “A” – KST Darkovice “B”

30. září (neděle od 10.00)…. T.J. Sokol Záblatí “A” – T.J. Sokol Hrabůvka “A”

6. října (sobota)…………….soukromá akce v sále (p. Nikola Teslová, svatba)

13. října (sobota od 14.00)… T.J. Sokol Záblatí “B” – SKST Baník Havířov “G”

13. října (sobota od 17.00)….. T.J. Sokol Záblatí “A” – SSVČ Don Bosco “A”

14. října (neděle od 14.00).T.J. Sokol Záblatí “B” – T.J. Slovan Kar-Darkov “B”

14. října (neděle od  10.00)….T.J. Sokol Záblatí „A“ – TJ. Sokol Radvanice „A“

3. listopadu (sobota)……….soukromá akce v sále (p. Lukáš Jurášek)

9. listopadu (pátek) ……………předvánoční akce zaměstnanců MěÚ Bohumín

10. listopadu (sobota)…….divadelní představení Babička v trenkách – BOBAN

17. listopadu (sobota)………….Memoriál M. F. (turnaje – stolní tenis)

17. listopadu (sobota, večer po turnaji)….FK Slovan (slavnostní zakončení sezóny v sále , Dušan, Socha)

21. listopadu (středa od 16.00). T.J. Sokol Záblatí “C” – T.J. Sok. Chotěbuz “C”

23. listopadu (pátek od 16.00)..T.J. Sokol Záblatí “C” – T.J. Sokol Bohumín “B”

24. listopadu (sobota)………….Řecká zábava (Řecká obec Bohumín)

30. listopadu (pátek)…soukromá akce v sále (p. Vrátníková + p. Kvičalová)

5. prosince (středa od 16.00)… T.J. Sokol Záblatí “C” – SK Slávia Orlová “D”

8. prosince (sobota)……………..…soukromá akce v sále (p. Pěčonka Martin) 26. prosince (Štěpán)…sportovní utkání štamgastů ve stolním tenise (p. Burian)

31. prosince (Silvestr)………………………….…soukromá akce (p. Bakošová)

 

Akce 2019

 

12. ledna (sobota od 14.00)……. T.J. Sokol Záblatí„B“ – SK Slavia Orlová “C”

12. ledna (sobota od 17.00)……  T.J. Sokol Záblatí„A“ – TTC Siko Orlová “E”

23. ledna (středa 16.00)……....T.J. Sokol Záblatí “C” – Slavoj Český Těšín “D”

25. ledna (pátek od 16.00)……...T.J. Sokol Záblatí “C” – TTC Siko Orlová “G”

26. ledna (sobota)…………....MŠ Na Pískách – maškarní karneval (p. Šímová)

2. února (sobota)…………………………...soukromá akce v sále (Roman Pak)

9. února (sobota)…………………………soukromá akce v sále (p. Skokanová)

16. února (sobota)……………………………Sportovní ples FK Slovan Záblatí

23. února (sobota od 14.00)……  T.J. Sokol Záblatí„B“ – TTC Siko Orlová “F”

23. února (sobota od 17.00).. T.J. Sokol Záblatí„A“ – VSK VŠB TU Ostrava “A

24. února (neděle od 10.00).. T.J. Sokol Záblatí„A“ – SK Ostrava Svinov “B”

24. února (neděle od 14.00)……. T.J. Sok. „B“ – T3 Table Tennis Těrlicko „A“

6. března (středa od 16.00)…T.J. Sokol Záblatí “C” – KLUBsten Karviná “C”

8. března (pátek od 16.00)… T.J. Sokol Záblatí “C” – KLUBsten Karviná “D”

9. března (sobota)…………..Sokolské Šibřinky

15. března (pátek) ………….Maškarní karneval MŠ Tovární (p. Kohutiaková)

23. března (sobota)…………Spolek Mládež (akce Zpátky do školy 3)

23. března (sobota od 17.00)..  T.J. Sok.  Záblatí„A“ – TJ Frenštát p. Radhoš.“B”

24. března (neděle od 10.00)T.J. Sokol Záblatí„A“ – SKST Baník Havířov “E”

29. března (pátek)……..MŠ Skřečoň – maškarní ples (p. Piechová)

30. dubna (úterý)………Pálení čarodějnic 

 

Zapsala: Pavla Skokanová  19. 10.  2018