Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce a obsazení Sokolovny 2018

29. 12. 2017

Akce v sokolovně 2018

12. ledna (pátek)……Andrea Masláková (soukromá akce v tělocvičně od 20.00 hodin)

13. ledna (sobota od 14.00)...domácí zápas „B“ x TJ Sokol Chotěbu A

13. ledna (sobota)……Sportovní odpoledne pro děti v tělocvičně(Snapková)

14. ledna (neděle od 14.00)...domácí zápas „B“ x Slovan Karviná, Darkov  A

19. ledna (pátek)………………bar v suterénu (T. Sochová)

27. ledna (sobota)………………Maškarní karneval MŠ Na Pískách

10. února (sobota)……………..domácí zápas „A“ x KLUBsten Karviná A*

10. února (sobota)…………….Valentýnská akce v sále (Martin Kern)

17. února (sobota)……………….Sportovní ples FK Slovan

21. února (středa od 16.00)…domácí zápas ,,C“ x KLUBsten Karviná C

23. února (pátek  od 16.00)… domácí zápas ,,C“ x KLUBsten Karviná D

24. února (sobota, od 17.00)...domácí zápas „A“ x TTC Hať A

25. února (neděle od 10.00)….domácí zápas „A“ x VSK VŠB-TU Ostrava A

3. března (sobota)………………Šibřinky

7. března (středa od 16.00)…….domácí zápas ,,C“ x TJ. Sokol Chotěbuz C

7. – 20. března……………..….mobilní sběrný dvůr na hřišti za sokolovnou

9. března (pátek  od 16.00)…… domácí zápas ,,C“ x SK Slávia Orlová C

10. března (sobota  od 14.00)….domácí zápas „B“ x Slavoj Český Těšín B

11. března (neděle od 14.00)…..domácí zápas „B“ x KLUBsten Karviná B

20. března (úterý) …………..Maškarní karneval (ZŠ Skřečoň)

24. března (sobota  od 17.00)…domácí zápas „A“ x TJ Odry B

25. března (neděle od 10.00)….domácí zápas „A“ x TJ Sokol Kateřinky B

5. dubna (čtvrtek)……………..Maškarní karneval MŠ Skřečoň

14. dubna (sobota)………….soukromá akce v sále (p.Sirotiar)

30. dubna (pondělí)……………..Pálení čarodějnic

12. května (sobota)……………country akce (K3 Bohumín)

26. května (sobota)…………….soukromá akce v sále (p. Jarmila Večeřová)

22. a 23. června (pátek + sobota)….SDH Záblatí oslavy 125 let

11. - 20. července ……………. mobilní sběrný dvůr na hřišti za sokolovnou 

4. srpna (sobota)…………….. Srpnová noc (FK Slovan Záblatí)

10. srpna (pátek)………….Silesian Power 3 (open air DJ akce – J. Kuldánek)

9. listopadu (pátek) ……………předvánoční akce zaměstnanců MěÚ Bohumín

17. listopadu (sobota)………….Memoriál M. F. (turnaje – stolní tenis)

24. listopadu (sobota)………….Řecká zábava (Řecká obec Bohumín)

 

Zapsala: Pavla Skokanová  17. dubna 2018