Předvánoční turnaj v badmintonu

6. 11. 2016

V neděli 30. ledna 2011 se sešlo v záblatské sokolovně  20 badmintonu chtivých nadšenců, aby se utkalo v opožděném novoročním turnaji. Hrálo se ve dvou vylosovaných skupinách. Podruhé, i když až po 3 letech, se uskutečnil novoroční turnaj 4. ledna 2014. A nyní potřetí, tentokráte předvánoční turnaj, se koná v neděli 18. prosince 2016.

Dvojice je přihlášena do turnaje po zaplacení startovného 100 Kč za dvojici. Startovné se vybírá v hotovosti od pondělí 7. listopadu od 18,00 hodin v Sokolovně a každé následující pondělí v době od 18,00 do 20,00 hodin. O účasti v turnaji rozhoduje pořadí přihlášení a zaplacení startovného až do úplného obsazení turnaje. Startovné bude předáno do pokladny Sokola a je nevratné i v případě neúčasti dvojice.

Maximální počet je osm dvojic, které budou hrát v jedné skupině, systémem každý s každým.

Celkem odehrajeme 28 zápasů (28 x 15 minut = 420 minut = 7 hodin). Ukončení turnaje předpokládáme nejpozději v 17,00 hodin. Hraje se s modrými míčky Yonex (350). K dispozici je kuchyňka, občerstvení bude zajištěno.

Každý zápas se hraje jen na dva sety. Set se hraje pouze do 15 bodů, vítězí se o 2 body. Za vítězství v každém setu je 1 bod.

Pro určení celkového pořadí je rozhodující počet dosažených bodů.

Při rovnosti bodů rozhodují body ze vzájemných zápasů.

Při rovnosti bodů ze vzájemných zápasů rozhoduje rozdíl celkového skóre, pak los.

Ceny pro vítěze:

1. -3. místo Sady míčků YONEX

Sponzoři:

Město Bohumín (Pavla Skokanová podala žádost o grant :-))

Lumír Macura, Petr Bielan, hlavní pořadatelé turnaje

Kontakty: macura.lumir@mubo.cz,  731 130 675

Bohumín-Záblatí 6. 11. 2016 (datum zveřejnění na http://www.tj-sokol-zablati.cz/ )

2016-12-18_propozice-turnaj.pdf