6. 11. 2015

Memoriál se uskutečnil 21.11. 2015, tentokráte ve velké tělocvičně ZŠ Bezručova.

Plakát

Propozice

Letošního 11. ročníku Memoriálu Mgr. Miloše Freitaga se zúčastnili velmi kvalitní stolní tenisté od 1. ligy, 2. ligy, divizní a krajské soutěže až po ty nejnižší přebory a soutěže. Celkem se turnaje zúčastnilo 24 stolních tenistů ze Záblatí, Bohumína, Orlové, Dětmarovic, Havířova a Hodonína.

V hlavní soutěži se na pěkném 3. místě v konkurenci ligových hráčů umístil náš Ondřej Bolcarovič, který navíc vyhrál letos kvalitně obsazenou vedlejší soutěž. Hlavním rozhodčím turnaje byl Ing. Milan Jašek s licencí A ČAST, který je navíc hlavním trenérem České reprezentace stolního tenisu v handicap. Tento turnaj má již velkou tradici a velmi kladný ohlas mezi stolními tenisty, povedl se celkově na výbornou a hráči se již těší na 12.ročník.

Celkově děkuji za velkou pomoc při turnaji Pavle, Jarce, Zuzce a Evě ;-) a všem z naší sokolské jednoty...

+ partnerům akce - naší Sokolské župě Beskydské Jana Čapka za zakoupení pěkných pohárů.
+ městu Bohumín a Mirce - za pěkný dárkový koš a reklamní a propagační předměty města.

Mějte se pěkně a se Sokolským NAZDAR! ;-)