Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sportovní aktivity

 

Sokolské cvičení bylo a je určeno všem. Rozvíjí pohybové schopnosti - rychlost, sílu, obratnost a vytrvalost, učí cvičence vítězit i prohrávat, nevzdávat se při neúspěchu, nebát se.

Do oddílů sokolské všestrannosti jsou zařazení všichni, kteří neusilují o maximální sportovní výkon, ale cvičí pro kondici, zdraví, radost, potěšení, prožitek. Cvičební program v oddílech všestrannosti je velmi různorodý a pestrý.
Součástí cvičebního programu je pohybová výchova, základy sportovní a moderní gymnastiky, rytmická gymnastika, aerobik, cvičení s náčiním, různé taneční směry, atletika, základy míčových her, netradiční hry a sporty, jóga, základy asijských bojových umění, zdravotní gymnastika, základy různých sportů, především sezonních, pobyt v přírodě a turistika.
Cvičenci jsou různých věkových kategorií - od těch nejmladších v oddílech rodičů a dětí a předškolních dětí až k seniorům. Existují také speciálně organizované oddíly, např. zdravotní tělesné výchovy, aerobiku, jógy, florbalu atd.

I v naší TJ Sokol Záblatí cvičíme a sportujeme pro radost v oddíle badmintonu, florbalu, aerobicu, rytmice,zdravotním cvičení a také v oddíle stolního tenisu, který hraje regionální přebor mužů.

 

Rubriky

Cvičení pro děti

Příspěvků: 1

TABATA

Příspěvků: 0

Zdravotní cvičení a jóga

Příspěvků: 1

Rytmika

Příspěvků: 1

Stolní tenis

Příspěvků: 32

Florbal

Příspěvků: 0

Badminton

Příspěvků: 7