Jdi na obsah Jdi na menu
 


Autorka Ženobraní píše sokolům

28. 7. 2018

Moje milé cvičitelky, cvičenky, všechny "Sletušky".
Až dnes jsem si otevřela mail a hodinu četla všechny děkovné dopisy z celé republiky. Je to krásné čtení a moc za něj s Madlenkou děkujeme :-). Na jednu stranu jsem šťastná, že mělo naše Ženobraní takový úspěch, nikoho jsem snad nezklamala a dopadlo to výborně, na druhou stranu jsem smutná z toho, že už všechno kolem sletovky skončilo a když otevřu skříň, kde několik polic zabírají papíry a složky týkající se sletu, vůbec se mi to nechce třídit a vyhazovat (ale budu muset). Vím, že pokud mi bude osud příznivě nakloněn a všechno bude jako dosud, pokusím se za tři roky opět přihlásit do konkurzu.
Děkuji, že jsem vás mohla poznat, bylo mi s vámi moc fajn, jste zlaté holky všechny naladěné na stejné vlně a ten týden v Praze byl pro mě opravdu jeden z nejkrásnějších. Děkuji vám, že jste se mnou a s Madlenkou do Ženobraní šly, prokousávaly se choreografií a věřily, že to půjde. Vím, že to vůbec nebylo jednoduché a zvládly jste všechno na výbornou.
A pokud si vzpomenete a máte hromadnou fotku vašeho čtverce, prosím, pošlete mi ji, ráda bych si udělala velké album.
Mějte se moc hezky, do dalších let vám přeji hodně zdraví a pohody a budu se těšit, že se opět potkáme za šest let na všesokolském sletu nebo kdykoliv a kdekoliv jinde :-).

S pozdravem Katka

 

Náhledy fotografií ze složky 2018-07-05 Všeskolský slet v Praze