Jdi na obsah Jdi na menu
 


Člen naší jednoty bodoval v Praze

25. 4. 2018

Ve dnech 20. -22. dubna se v Praze uskutečnil již 25. ročník soutěže o putovní pohár Čech, Moravy a Slezska ve stolním tenise. Tohoto turnaje se  nesmí účastnit hráči hrající ligovou soutěž. Pozvánku reprezentovat Slezsko obdržel i bohumínský rodák a člen Sokola Záblatí Ondřej Bolcarovič, který soutěžil v kategorii A mužů a to v 3-členném týmu. Vždy proti sobě hráli 3 hráči jednoho družstva proti 3 hráčům družstva jiného, muži proti 3. Vítězem se stal ten tým, který obdržel jako první 5 bodů.
Hrálo  se celkem 5 utkání a tým Ondřeje všechna utkání vyhrál. Oslavy byly bujaré, protože se poprvé po 4 letech podařilo sesadit z trůnu „Moraváky“. Ondra navíc obdržel  ocenění za nejlepšího hráče turnaje, jelikož  vyhrál všech svých 10 utkání.

Ondřej momentálně hraje za Záblatí, které hraje krajskou soutěž II. skupiny B. Letošní jeho skóre 68 výher a 4 prohry a dopomohl tak TJ Sokol Záblatí k 5. místu v této soutěži.

Pavla Skokanová

img_20180421_200043.jpg