Divadelní představení Jůlinka a kouzelné račí klepeto

1. 10. 2012

Děj pohádky byl napínavý. O princeznu Jůlinku se přijíždí ucházet král Vendelín, který se však chová podivně a šmejdí po celém království. Chytrá chůva Agáta daruje princezně kouzelné dračí klepeto, které odhalí celou pravdu a princezna si nakonec vezme panoše Martina, kterého má ráda.

Doposud hrával v sokolovně jen spolek BOBAN. Bylo to poprvé, kdy zde hostovalo jiné divadlo a také se všem představení líbilo. Ostravský soubor si pochvaloval prostory opraveného jeviště a těší se, že zde odehrají v budoucnu další představení.

Město Bohumín podpořilo tuto akci částkou 4 500 Kč. Na dobrovolném vstupném jsme vybrali 1 800 Kč. Divadelní činnost se rozvíjí a diváci jsou nadšeni!

Pavla Skokanová

Náhledy fotografií ze složky 2012-09-30 Divadlo 9 v sokolovně