Jdi na obsah Jdi na menu
 


K narozeninám jsme si věnovali obložení tělocvičny

8. 11. 2016

Letos slaví naše jednota 105. výročí. Nadělili jsme si k narozeninám nové, moderní, vkusné a zejména funkční  obložení tělocvičny. Zvolený systém nástěnných ochranných  plátů se dováží z Francie a je vhodný  pro prostory nemocničních chodeb, tělocvičen, nákupních center, nádraží a škol, kde ochrání stěny a rohy před nárazy, zajistí bezpečnost lidí a zároveň vytvoří estetický celek. Bohaté zkušenosti mají s tímto materiálem také bohumínské školy. Materiál je neporézní, takže jeho lehce strukturovaný povrch umožňuje snadné a efektivní čištění, poskytuje výjimečnou odolnost proti nárazu a poškrábaní. Vsetínská firma INVISTA dokončila instalaci plátů ve čtvrtek 3. listopadu 2016. Poprvé ukážeme nové obložení široké veřejnosti v sobotu 12. listopadu, kdy  sehraje ochotnický spolek BOBAN divadelní představení v sále (tělocvičně) sokolovny. Velké poděkování patří generálnímu sponzorovi akce městu Bohumín, které poskytlo dotaci ve výši  50 % finančních nákladů na toto obložení nové generace.

Pavla Skokanová

https://www.mesto-bohumin.cz/cz/zpravodajstvi/aktuality/19946-sokolovna-v-zablati-ma-nove-sportovni-oblozeni.html

 

 

Náhledy fotografií ze složky 2016-11-08 Nové obložení tělocvičny