Platba členských známek Sokol Záblatí 2021

22. 4. 2021

P.S. Pandemie covidu nám sice na čas  uzavřela  tělocvičnu, ale výdaje nám zůstávají. Revitalizujeme zeleň v areálu, temperujeme, platíme zálohy na energie, pravidelné revize, čeká nás pořízení expanzní nádoby u kotle, oprava ventilů  atd. Pozitivní zprávou pro sportovce je záměr rekonstrukce podlahy v tělocvičně a v přísálích, parkety už dosloužily a již se připravuje projekt pro realizaci, pak budeme zpracovávat žádost na dotaci z Národní sportovní agentury. Naopak příjmy jsou menší (zejména nám chybí příjem ze Šibřinek a z pronájmů sálu...)

Věřím, že i v této nelehké době zůstanete věrni Sokolu a přečkáme ji. A hlavně věřím, že se sportoviště brzy otevřou.

Vedoucí jednotlivých sportovních oddílů, prosím informujte své sportovce o výzvě k platbě.

za výbor Sokola

Pavla Skokanová, 731 130 665