Pozvánka na oslavy 100 letého Sokola Záblatí

25. 7. 2011

V současné době sokolovna doslova praská ve švech, cvičí se denně. V tělocvičně se střídají sportovci oddílů stolního tenisu, florbalu, badmintonu, rytmiky, zdravotního cvičení s jógou a nově také ZUMBY.

K pravidelným akcím patří šibřinky, besedy se členy, výlety na kolech, pěší turistika, pálení čarodějnic, turnaje ve stolním tenise (Memoriál bratra Miloše Freitaga) a v badmintonu či florbalu.

Každoročně ožívá tradice ochotnického divadla vystoupením spolku BOBAN. V letošním výročním roce jsme vyhlásili akci Sokol sobě. Členové přispívají na nové židle do společenské místnosti (salónku) a další volbou je příspěvek na novou oponu právě opravovaného jeviště.

Tělocvičná jednota oslaví své sté narozeniny přátelským setkáním všech členů v sále sokolovny v úterý 27. prosince 2011.

Mgr. Blanka Freitagová

starostka TJ Sokol Záblatí