Přihlaste děti mezi záblatské sokolíky

6. 12. 2023

Bližší informace u vedoucí oddílu  všestrannosti Terezy Workové (tel. 773 901 087) nebo u místostarostky jednoty Pavly Skokanové (tel. 731 130 665).

Plakátek

V Záblatí funguje oblíbený oddíl všestrannosti pro nejmenší děti

ZÁBLATÍ – V Záblatí fandí pohybu, už v útlém dětství. Po menší pauze se v tamní sokolovně znovu rozběhla činnost tradičního oddílu všestrannosti TJ Sokol Záblatí.

Oddíl všestrannosti vítá mezi sebe děti ve věku od 3 do cca 8 let. Schází se ve středu vždy od 16 do 17 hodin. „Děti si osvojují nejen pohybové dovednosti, ale také zručnost, hru a výtvarné aktivity. Rozvoj těchto gramotností patří mezi základní pilíře stejně jako rozvoj řeči, myšlení či poznání. Tělocvičnu máme vybavenou a aktivity velmi pestré," zve trenérka Tereza Worková.

Bližší informace u vedoucí oddílu všestrannosti Terezy Workové (tel.773 901 087) nebo u místostarostky jednoty Pavly Skokanové (tel. 731 130 665).

Záblatská sokolovna je v zimě plně vytížena, probíhají zde nejen celoroční aktivity oddílů florbalu, rytmiky, zdravotního cvičení či badmintonu, ale také intenzivní nácvik žen na Slet 2024 a zimní příprava "malého potěru" FK Slovan Záblatí a SDH Záblatí.

(rzp)

Náhledy fotografií ze složky 2023-12 Oddíl všestrannosti