Jdi na obsah Jdi na menu
 


Secvičná na Ženobraní

15. 11. 2017

V prvním červencovém týdnu 2018 vyvrcholí v Praze XVI. všesokolský  slet. Význam tohoto sletu umocňuje i skutečnost, že se koná v roce 100. výročí vzniku našeho novodobého
státu, o jehož vznik se Sokol  nezastupitelně zasloužil. Hromadná vystoupení v Praze proběhnou 5. a 6. července 2018. Nácviky již probíhají po celé republice. Naši jednotu budou reprezentovat ženy se skladbou Ženobraní. První ,,secvičná"  proběhla v sobotu 11. listopadu v sokolovně ve Frýdlantu nad Ostravicí. Na značkách stanuly cvičenky z Vratimova, Karviné, Rychvaldu a Frýdlantu a ze Záblatí. Ostudu jsme si netrhly, ba naopak s nácvikem jsme v předstihu nad ostatními celky.  Cvičitelky Alena Vašková a Otýlie Bartečková byly pochváleny.

Pavla Skokanová, cvičenka

 

Náhledy fotografií ze složky 2017-11-11 Secvičná