Sokolské řady opustil bratr Zdeněk Gregor

3. 5. 2019

Ing. Zdeněk  Gregor se podílel na znovuobnovení sokolských organizací po roce 1989. Byl dlouholetým starostou T.J. Sokol Bohumín a  léta působil také na pozici  starosty Sokolské župy Beskydské  Jana Čapka, která sdružuje přes dvacítku sokolských jednot Moravskoslezského regionu. Podílel se na znovuzrození sokolských organizací po sametové revoluci. Hned po obnově sokolských sletů se  aktivně účastnil jako cvičenec hromadných skladeb mužů, a to v roce 1994, 2000 a 2006. V těchto letech také koordinoval představení všech hromadných skladeb v Bohumíně na župních sletech v areálu Na Kuželně, kde si zacvičily stovky cvičenců. Prosím, věnujme tichou vzpomínku člověku, který zasvětil  desítky let rozkvětu Sokola nejen na Bohumínsku.

Čest jeho památce!

Za bohumínské sokoly Pavla Skokanová