Výsledky Sokolského nohejbalového turnaje "Bohumínská smeč" – 2. ročník.

3. 8. 2014

Výsledky:
1. místo - Viktorie Starý Bohumín - registrovaní (Kohler J., Šlezar O.) - 11bodů.
2. místo - Sokol Frýdek-Místek 2  - registrovaní (Mitera P., Kvarda J.) - 11 bodů.
3. místo - Sokol Bohumín 1 - neregistrovaní - (Látal A., Olejník R.) - 7 bodů.
4. místo - Sokol Frýdek-Místek 1 - registrovaní - (Hoďák R., Hoďák R.) - 6 bodů.
5. místo - Sokol Záblatí - neregistrovaní - (Jochym D., Kubica M.) - 4 body.
6. místo - Sokol Bohumín - neregistrovaní - (Pompa P., Oláh L.) - 3 body.
7. místo - Sokol Bohumín 2 - neregistrovaní - (Stecker M., Pospíšil R.) - 0 bodů.

Celkově se turnaj povedl, účast byla pěkná a kluci se už těší na 3. ročník!

Velká gratulace patří neregistrovanému družstvu Sokola Bohumín 1, kterému se povedlo uhrát jeden set s registrovanými hráči Sokola Frýdek - Místek 1 a nakonec se umístili na pěkném 3. místě! V napínavém a profi finále, nakonec měli více toho sportovního štěstí hráči Viktorie Bohumín nad Sokolem Frýdek-Místek 2. Turnaj pořádala Sokolská župa Beskydská Jana Čapka - odbor sportu za technické podpory Sokola Bohumín.

Velké poděkování patří také Bohumínskému sportovnímu centru BOSPOR za vstupenky do Aquacentra, sauny a Adventur Golf a samozřejmě Městu Bohumín.

Fotky najdete v příloze.

Pěkné prázdniny Vám přeji a se Sokolským NAZDAR!

David Jochym

Náhledy fotografií ze složky 2014-07 Bohumínská smeč