Společenské akce

Kromě sportování se naše jednota věnuje také kulturní a společenské činnosti.

Každoročně v závěru plesové sezóny pořádáme šibřinky, které zaměřujeme výzdobou i programem na různá témata (Na dvoře Rudolfa II, Noc s Faustem, Pod kouzelnou lampou ap.). Pravidelně pálíme čarodějnice s bohatým programem pro děti i dospělé a nikdy nevynecháme ani smažení vaječiny. V podzimních měsících vítáme v Sokolovně zpěváky, taneční soubory, hudebníky z Janáčkovy filharmonie a poslední roky také divadlo BOBAN, které navazuje na dávnou tradici ochotnického souboru sokola v Záblatí:

Konec roku je opět v rukou našeho malého sokolského divadélka - babky kořenářky, Lucie, životopisů svatých, dračky peří. Sportování dětí s Mikulášem, anděly i čerty potěší malé i velké.

Příspěvky

Akce a obsazení Sokolovny v roce 2014

27. 8. 2013

Akce a obsazení Sokolovny v roce 2013