Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce a obsazení Sokolovny 2019, 2020

8. 12. 2018

Akce 2019

5. ledna (sobota)……………..Novoroční koncert (Alma mater, Hanousková)

12. ledna (sobota od 14.00)……. T.J. Sokol Záblatí„B“ – SK Slavia Orlová “C”

12. ledna (sobota od 17.00)……  T.J. Sokol Záblatí„A“ – TTC Siko Orlová “E”

19. ledna (sobota)………………………………….soukromá akce Petr Drobek

23. ledna (středa 16.00)……....T.J. Sokol Záblatí “C” – Slavoj Český Těšín “D”

25. ledna (pátek od 16.00)……...T.J. Sokol Záblatí “C” – TTC Siko Orlová “G”

26. ledna (sobota)…………....MŠ Na Pískách – maškarní karneval (p. Šímová)

2. února (sobota)…………………………...soukromá akce v sále (Roman Pak)

16. února (sobota)……………………………Sportovní ples FK Slovan Záblatí

19. února (úterý)…………………………Maškarní karneval MŠ Rafinérský les

23. února (sobota od 14.00)……  T.J. Sokol Záblatí„B“ – TTC Siko Orlová “F”

23. února (sobota od 17.00).. T.J. Sokol Záblatí„A“ – VSK VŠB TU Ostrava “A

24. února (neděle od 10.00).. T.J. Sokol Záblatí„A“ – SK Ostrava Svinov “B”

24. února (neděle od 14.00)……. T.J. Sok. „B“ – T3 Table Tennis Těrlicko „A“

1. března (pátek)……….soukromá akce (Pavla Skokanová)

2. března (sobota)……….soukromá akce (Pavla Skokanová)

6. března (středa od 16.00)…T.J. Sokol Záblatí “C” – KLUBsten Karviná “C”

8. března (pátek od 16.00)… T.J. Sokol Záblatí “C” – KLUBsten Karviná “D”

9. března (sobota)…………..Sokolské Šibřinky

15. března (pátek) ………….Maškarní karneval MŠ Tovární (p. Kohutiaková)

19. března (úterý)………….Maškarní karneval ZŠ Skřečoň (p. Wybraniecová)

23. března (sobota)…………Spolek Mládež (akce Zpátky do školy 3)

23. března (sobota od 17.00)..  T.J. Sok.  Záblatí„A“ – TJ Frenštát p. Radhoš.“B”

24. března (neděle od 10.00)T.J. Sokol Záblatí„A“ – SKST Baník Havířov “E”

29. března (pátek)……..MŠ Skřečoň – maškarní ples (p. Piechová)

30. března (sobota)……………………….….soukromá akce (Radim Holý)

13. dubna (sobota)……………………….……..soukromá akce (Jan Sikora)

29. dubna (pondělí)………..…..pracovní schůzka MěÚ s občany (kanalizace Rychvaldská) od 15.30 hodin do 17.00 hodin

30. dubna (úterý)…………………………….…Pálení čarodějnic 

10. května (pátek)…………….…..akce MěÚ na venkovním hřišti (Ilyková)

12. května (neděle)……………akce K3 (venkovní areál)

17. května (pátek)…akce ZŠ Bezručova s SDH Záblatí (den dětí ve venkovním areálu)

22. června (sobota)……………….790 let Záblati (venkovní akce)

28. června (pátek)………..soukromá akce (smuteční kar), J. Bakošová

26. červen (do 9. července)……mobilní sběrný dvůr na hřišti (BM servis)

13. červenec (sobota)……………..…..soukromá akce (Lenka Klímová)

26. července (pátek)………………..soukromá akce (Tereza Sochová)

3. srpna (sobota)……………..soukromá akce Jarmila Ihlnová (Maschtowský)

10. srpna (sobota)…………………...soukromá akce (p. Anastazovský)

31. srpna (sobota)………………Srpnová noc (FK Slovan)

7. září (sobota)……………………soukromá akce Schurman Karel (sál)

21. září (sobota)…………………..soukromá akce v sále  (p. Moravcová)

27. září (pátek)……………   …soukromá sportovní akce v sále  (p. Jurášek)

28. září (sobota)…………………….soukromá akce p. Jurášek

5. října (sobota)……………………..soukromá akce J. Zapalačová v sále

9. října (středa)…………………domácí utkání  s SK Slávia Orlová

10. října (čtvrtek)……………….MěÚ schůze vedení města s občany

12. října (sobota)…………………soukromá akce Jana Bakošová

19. října (sobota)………………….soukromá akce (Roman Kula)

23. října (středa)…………………domácí utkání s Slavoj Český Těšín

25. října (pátek)………………….domácí utkání  s TJ Sokol Bohumín

26. října (sobota)………………..domácí utkání  s TJ Sokol Rychvald

27. října (neděle)…………………domácí utkání  s TJ Sokol Bohumín

30. říjen (do 12. listopadu)……. mobilní sběrný dvůr na hřišti (BM servis)

2. listopadu (sobota)………………..soukromá akce (Kozel Jaroslav - PČR)

8. listopadu (pátek)……………………...akce zaměstnanců MěÚ (Ilyková)

9. listopadu (sobota)………………..domácí utkání  s TJ Odry B

10. listopadu (neděle)……………….domácí utkání  s TJ Sokol Nová Bělá

16. listopadu (sobota) …….Memoriál Miloše Freitaga (turnaj - stolní tenis)

20. listopadu (středa)………..domácí utkání   s TTC SIKO Orlová

22. listopadu (pátek) ………..domácí utkání  s TJ Sokol Chotěbuz

23. listopadu (sobota)…………..….….Řecká zábava (Michal Sdukos)

23. listopadu (sobota)……….domácí utkání  s TTC Těrlicko

24. listopadu (neděle)………..domácí utkání  TJ Sokol Chotěbuz

29. listopadu (pátek)……….soukromá akce v baru (p. Zuzana Pěčonková)

30. listopadu (sobota)…………..soukromá akce Osičková

7. prosince (sobota)……………..domácí utkání  s SKST Baník Havířov

8. prosince (neděle)…………….domácí utkání s TTC Odra GAS  Vratimov

10. prosince (úterý)………akce oddílů žen LUCINKY

13. prosince (pátek)………….akce firmy BONATRANS

21. prosince (sobota)…….vánoční akce s dětmi (p. Andrea Lukšová)

 

 

Akce 2020

4.  ledna 2020 (sobota)………..Novoroční koncert (ALMA MATER + p. Hanousková)

8. ledna 2020 (středa)………..domácí utkání  s KLUBsten Karviná

11. ledna 2020 (sobota)………..domácí utkání  s KLUBsten Karviná

11. ledna 2020 (sobota)…………domácí utkání  s CSVČ Havířov

11. ledna 2020 (sobota)…………..soukromá akce  (p. Karla Smolíková)

17. ledna 2020 (pátek)……………ples SRPDŠ ZŠ Masarykova (p. Kaleta)

24. ledna 2020 (pátek)……………..Maškarní ples K3 Bohumín

25. ledna 2020 (sobota)………….domácí utkání s VSK VŠB –TU Ostrava

26. ledna 2020 (neděle)………….domácí utkání  s TTC Bolatice

1. února 2020 (sobota)……………..Maškarní karneval MŠ Na Pískách

8. února 2020(sobota)….………domácí utkání  s SK Slávia Orlová

9. února 2020 (neděle)………….domácí utkání  s TJ Sokol Ostrava Radvanice

15. února 2020 (sobota)…………….Sportovní ples FK Slovan

22. února 2020 (sobota)……………soukromá akce (p.Jana Stibůrková)

22. února 2020 (sobota) …………….domácí zápas  s SK Slavia Orlová

23. února 2020 (neděle)……………..domácí zápas  s SK Havířov Životice

29. února 2020 (sobota)…………..…ples TJ Sokol Bohumín

7. března 2020 (sobota)……………domácí utkání  s TTC Hať

7, března 2020 (sobota)……………Sokolské šibřinky

8. března 2020 (neděle)…………….domácí utkání  s KST Darkovice

14. března 2020(sobota)…………… soukromá akce (p. Holušová z DL)

20. března 2020 (pátek)…………….Maškarní karneval MŠ Tovární

27. března 2020 (pátek)…………..Maškarní karneval MŠ Skřečoň

13. června 2020 (sobota)………….soukromá akce (p. Jarošková)

 

Zapsala: Pavla Skokanová 30.  10.   2019