Sezóna 2014/2015 - výsledky utkání stolního tenisu

6. 10. 2014

Výsledky našich prvních zápasů stolního tenisu v nové sezóně 2014/2015, které jsme hráli v domácím prostředí o víkendu 4.-5.10. 2014:

"A" družstvo:

T.J. Sokol Záblatí "A" - T.J. Slovan VOKD Karviná-Lázně Darkov "B" = 11:7!

T.J. Sokol Záblatí "A" - T.J. Sokol Chotěbuz "A" = 14:4!

"B" družstvo:

T.J. Sokol Záblatí "B" - TTC Siko Orlová "G" = 13:5!!! :-)

I přes "menší" komplikace před startem nového ročníku soutěže 2014/2015 s poškozením našich stolů se všichni v oddíle semkli a podali opravdu kvalitní sportovní výkony nad těžkými soupeři a start do nové sezóny se našemu oddílu povedl na výbornou! :-)

Na koupi nového stolu už nebyl čas - dodavatel by nestihl tento typ stolu nám dodat v termínu. Tak jsme se dali do oprav a ze dvou stolů se nám podařilo "zachránit", alespoň jeden stůl. (bohužel jeden byl poškozen natolik, že to nešlo...). Dále jsme provedli renovaci staršího stolu Artis Super a ten použili jako druhý náhradní stůl na mistrovské utkání. (i když je odstínově jiný, kvalitou-odskokem nepatří mezi stoly, na kterých by se měli mistrovské zápasy hlavně u našeho A družstva hrát), ale kluci jak z domácího prostředí, tak soupeři nakonec toto přijali a odehráli zápasy i na tomto stole.

Pěknou Neděli Vám přeji + přidávám se Sokolským NAZDAR! :-)

David