2020-06-03 Brigáda sokolek

Zdravím sokolským NAZDAR a informuji o údržbě zeleně v areálu za a kolem budovy sokolovny.

Vzrostlou trávu kolem předního altánu (posezení pro hosty restaurace) posekal v květnu p. Martin Kern.

Vzrostlou trávu za budovou sokolovny u ohniště a v okolí asfaltového hřiště 1. června v rámci ,,akce Z" posekaly děvčata - Marta Lučanová, Jiřina Bartečková, Alena Vašková, Tereza Worková, tímto jim velmi děkuji za kus odvedené práce.

Vzrostlou trávu v zadní části  areálu (okolí zadního altánu a kovového přístřešku)  posekali pracovníci BM servisu.

Ve středu 3. června odpoledne proběhla brigáda děvčat z rytmiky a zdravotního cvičení s cílem údržby zahrádky u bočního vstupu do sokolovny.

Děkuji všem, kteří se s citem dobrého hospodáře, starají o náš společný  sokolský majetek. Pavla Skokanová